Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Regulamin forum

Powitanie, regulamin forum, kwestie organizacyjne
Administrator
Awatar użytkownika
Posty: 22
Rejestracja: 23 lut 2014, 9:10
Lokalizacja: Warszawa

Regulamin forum

Postautor: albertkosmider » 23 lut 2014, 19:22

I. Podstawowe informacje

1. Forum twojasylwtka.cba.pl powstało w celu bezpłatnej wymiany poglądów na temat szeroko pojętego fitness i wellness.
2. Aby móc w pełni korzystać z możliwości Forum, czyli pisać nowe posty i komentować wypowiedzi innych należy się zarejestrować. Rejestracja jest bezpłatna.
3. Rejestrując nowe konto Użytkownik automatycznie deklaruje, iż zapoznał się z Regulaminem oraz zobowiązuje się do przestrzegania go.
4. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść swoich wypowiedzi na Forum. Ma prawo wyrażać własne zdanie na wybrane przez siebie tematy, pod warunkiem że nie jest ono sprzeczne z polskim prawem, etyką, przyzwoitością oraz niniejszym regulaminem. Wszystkie swoje komentarze i przemyślenia Użytkownik publikuje wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administrator jak i moderatorzy serwisu twojasylwetka.cba.pl nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na Forum.
5.Zabrania się umieszczanie na łamach forum postów sprzecznych z polskim prawem, wzywających do nienawiści rasowej, treści wulgarnych, propagujących przemoc czy pornografię, obrażających uczucia religijne czy naruszających prawa innych osób.
6.Administratorzy i moderatorzy forum twojasylwtka.cba.pl mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku,niezgodnego z regulaminem, w każdej chwili, jeśli zajdzie taka potrzeba, bez podawania przyczyny podjęcia takiej decyzji.
7.Administratorzy zastrzegają sobie elastyczność w interpretacji Regulaminu oraz możliwość modyfikowania go i dokładania w późniejszym czasie innych/kolejnych punktów regulaminu. Kwestie sporne są wyjaśniane przez Administratorów.
Decyzje Administratorów twojasylwtka.cba.pl są wiążące.

II Zasady pisania wątków i komentarzy

1.Nowe tematy należy pisać w odpowiednich kategoriach.
2.Przed założeniem nowego tematu użytkownik powinien sprawdzić czy interesujące go zagadnienie nie zostało wcześniej poruszone na Forum. Do przeszukiwania zawartości serwisu polecamy funkcję "Szukaj".
3.Nie używamy WIELKICH LITER tak w temacie jak i w treści wiadomości. Oznaczają one bowiem krzyk i mogą zostać źle zinterpretowane przez innych użytkowników Forum.
4.Nie należy zadawać pytań, na które została już udzielona odpowiedź na Forum. Do przeszukiwania zawartości serwisu polecamy funkcję "Szukaj".
5.Nie należy pisać dwóch postów pod sobą. W przypadku zmiany tematu lub treści utworzonego nowego postu, należy skorzystać z funkcji edytuj.
6.Zabrania się edycji postów (rażących zmian w treści postu lub jego temacie) w przypadku jakichkolwiek odpowiedzi na zadany temat od innych Użytkowników, ponieważ taka sytuacja może spowodować niezgodność odpowiedzi w stosunku do treści wcześniejszych odpowiedzi. Dozwolona jest edycja pod kątem poprawy wykrytych błędów m.in. ortograficznych czy gramatycznych.
7.Nie można reklamować innych stron komercyjnych lub podawać linków do tych stron. Dopuszczalne jest podanie adresu www, wtedy gdy materiał zawarty na stronie ma charakter informacyjny i pomoże forumowiczom w zrozumieniu treści tematu lub odpowiedzi na zadany temat. Uczestnicy forum mogą wyjątkowo wskazywać linki swoich stron prywatnych.
8.Zabrania się umieszczania próśb o wysyłanie odpowiedzi na prywatną skrzynkę e-mail.
9.Nie używamy samych emotikonów ani zwrotów typu: „dokładnie”, „zgadzam się z tobą”, itp, a także nie wysyłamy postów pustych. Piszemy kompletne i sensowne posty oraz odpowiedzi.
10.Powtarzanie tych samych pytań lub odpowiedzi w różnych kategoriach/tematach uznawane jest za spam – grozi za to zablokowanie konta przez Administratorów Forum.

III. Zasady użytkowania Forum

1.Na Forum nie wolno:
a) obrażać innych użytkowników
b) umieszczać treści niezgodne z polskim prawem i zasadami życia społecznego
c) używać wulgarnych słów
d) kasować dopisów Moderatorów lub Administratorów z własnego postu.
e) publicznie kwestionować decyzji Moderatorów lub Administratorów. Użytkownik ma prawo odwołania się od decyzji Administracji. Dokonuje tego przez prywatną wiadomość (PW). Administracja ma 7 dni na rozpatrzenie wniosku.
f) prowadzić działalności ściśle reklamowej, handlowej itp.
g) zamieszczać linków do stron z pirackimi grami, oprogramowaniem, filmami, muzyką lub wysłać ww. linków na pw/gg/e-mail itp.
h) pytać, gdzie, w jaki sposób można uzyskać dostęp do nielegalnego oprogramowania, muzyki, filmów, cracków i seriali, jak również pomagać osobom pytającym się o owe nielegalne rzeczy.
i) naruszać praw autorskich
2.Przypadki naruszania Regulaminu należy zgłaszać do moderatorów/administratorów.
3.W przypadku umieszczania w postach artykułów lub fragmentów tekstów należy podać źródło danego tekstu, a w przypadku umieszczania tekstów w języku obcym – jego tłumaczenia lub ewentualnie streszczenia w języku polskim. Nie każdy użytkownik zna języki obce.
4.Do prowadzenia prywatnych rozmów między użytkownikami służy mechanizm Prywatnych Wiadomości (PW). Dlatego też zamieszczanie w dyskusjach fragmentów niezwiązanych z tematem, uznaje się za łamanie niniejszego Regulaminu. W przypadku takich sytuacji Administrator może przyznać ostrzeżenie bądź też zablokować/zamknąć temat.
5.Do prowadzenia luźnych dyskusji, niekoniecznie związanych z tematami kategorii służą działy „Inne”.

IV. Informacje techniczne, polityka prywatności, postanowienia końcowe

1. Rejestrowane są adresy IP autorów.
2. Wszystkie informacje, wpisywane przez Użytkowników, będą przechowywane w bazie danych. Informacje te będą przetwarzane przez Administratora.
3. Administrator zastrzega sobie prawo do wysyłania Użytkownikom informacji dotyczących funkcjonowania Serwisu. Zalicza się do nich informacje odnoszące się
bezpośrednio do funkcjonowania Serwisu, bądź też komunikaty systemowe (np. komunikaty o przerwach w działaniu Serwisu).
Użytkownicy korzystając z forum "www.twojasylwetka.cba.pl" wyrażają również zgodę na przesyłanie im na dobrowolnie podany adres poczty e-mail treści reklamowych związanych z działalnością gospodarczą firmy "Trener personalny Albert Kośmider" oraz forum, zgodnie z treścią art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002, Nr 144, poz. 1204, z późn. zm.).
4. Skrypt Forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na komputerach Użytkowników. Pliki te nie zawierają żadnych informacji, które zostały podane i służą jedynie ułatwieniu korzystania z Forum.
Trener personalny oraz twórca i administrator forum www.twojasylwetka.cba.pl
Autor bloga www.albertkosmider.pl

Wróć do Kilka słów wstępu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość