Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

rowerek stacjonarny do 500 zł

Pomiędzy kulturystyką, a gimnastyką.

rowerek stacjonarny do 500 zł

Postautor: patri12 » 20 wrz 2016, 11:35

witam wszystkich radosnie! nadszedl ten dzien, kiedy wynegocjowalam u meza kupienie rowerka stacjonarnego z domowego budzetu! ^^ troche sie juz co prawda orientowalam, ale dalej nie do konca wiem na co zwrocic uwage w sklepie. mam na to 5 stoweczek! dobra nie tak znowu wiele ale bede musiala cos za to znalexc sensownego stad moja prosba o pomoc, wsparcie i wogole ^^ oczywiscie w gre wchodzi tylko pionowy i jeszcze bym chciala zeby nie byl bardzo ciezki bo jak zaczne mezowi marudzic zeby mi pomogl go przenosic to gotow sie rozmyslic i oddac ^^ zartuje sobie troszke nie jest az takim tyranem ^^ ale po co mu glowe zawracac ;p

Re: rowerek stacjonarny do 500 zł

Postautor: Flora20 » 20 wrz 2016, 14:55

5 stow to chyba spoko jak na rower o ile nie potrzebujesz jakiegos strasznei rozbudowanego systemu elerktronicnego, wiadomo ze gornego pulapu cenowego nie ma, mozna kupic i za kilka tysiecy pewnei. ja za swoj zaplacilam jakos tak 5 stow ale to bylo dawno dosc i nie mial zadnych tam funkcji rozbudowanych, musisz poczytac poszukac i na pewno cos znajdiesz

Re: rowerek stacjonarny do 500 zł

Postautor: patri12 » 22 wrz 2016, 7:56

fajny! moglby byc, i jeszcze te rolki to sama sobie poradze ^^ a po co ten puls mierzyc? tak dla hecy zeby wiedziec z ciekawosci czy to ma jakies znaczenie wielkie, mozna zawalu dostac od cwiczenia czy co? :D

Wróć do Fitness i aerobik