Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Początek przemiany:)

Wszystko co związane z powrotem do formy po urodzeniu dziecka

Moderator: Shak

Awatar użytkownika

Re: Początek przemiany:)

Postautor: Magda M » 28 mar 2014, 22:36

Witajcie mamuśki!
Bardzo miło Was tu spotkać! Ja również borykałam się z pociążowymi kilogramami, wzięłam się w garść i rzuciłam 12 kg, wszystkie etapy mojej walki można prześledzić tu: http://mamablogujepl.blogspot.com/p/biegam.html Zakochałam się w bieganiu czyli w sporcie, który zawsze przekreślałam na początku - jak widać ciąża wiele zmienia nie tylko w kwestii ciała ale i w kwestii upodobań.

Obecnie przechodzę swego rodzaju kryzys....po tym jak kilka tygodni temu dopadła mnie grypa i miałam dłuższą przerwę od biegania i ćwiczeń, nie mogę wrócić do formy :( bieganie, wydaje się być inne, ćwiczenia cięższe no i częściej sięgam po słodycze czy inne śmieci.... chciałabym dalej walczyć ale czuję, że powoli się poddaję...może muszę na chwilę zmienić sport? co polecacie?

Pozdrawiam!

Postautor: firletka » 14 sie 2014, 14:19

Może to stare dzieje, ale ja ćwiczyłam w domu z Cindy Crowford i nie jadłam węglowodanów i słodyczy. dziecko nie miało kolek a ja schudłam

Postautor: Tamarra123 » 12 gru 2014, 15:06

Dołączam się do rozmowy z nadzieją, że znajdę tu dobrą radę;) Mój maluch trochę juz podrósł i czas żeby mama wzięła sie za siebie. Chcialabym kupić jakiś sprzęcik do domu i przy okazji namówić męza do ćwiczeń. Myślałam o orbitreku, myślicie ze byłby ok? Czy to tylko raczej dla kobiet?

Postautor: kasialeja » 29 sie 2016, 18:53

Witam, ja ma dwójkę maluchów, jeden 5 latek i córa 4 m-ce. Niestety nie mam czasu na ćwiczenia jak na razie, a po ciąży zostało parę kilo za dużo. Do tego pracuję na zlecenie... Czy macie jakiś dobry pomysł na dobry szybki trening w ciągu dnia.... ?

Postautor: aneczka88 » 03 mar 2017, 11:16

Też bym chciała zrzucić to co zostało po ciąży :) Od czego najlepiej zacząć? jaki plan sobie postawić, żeby się nie zniechęcić jak będę bardzo zmęczona?

Poprzednia

Wróć do Mamuśki